Kapela přináší posluchačům a divákům hudbu George Michaela v co nejvěrnější podobě. Jako hosta si pro tento večer pozvali Big band teplické konzervatoře.

George Michael Band je hudební projekt založený na repertoáru světové popové hvězdy, s nímž jeho autor, zpěvák Robert Redlich slaví úspěch již několik let. Hudební uskupení George Michael Band, nebo chcete-li revival či tribute, čítá jedenáct členů, kteří jsou všichni profesionály ve svém oboru.

Základy skupiny George Michael Band byly položeny v září 2015. Od té doby skupina stále pracuje na repertoáru a jeho pilování. Na své nástroje či u mikrofonů předvádějí vskutku úžasné výkony. A právě na letošní vánoce opět přichystali novou show. Sólovým hlasem projektu je Robert Redlich, člen Severočeské filharmonie a stálý host Českého národního symfonického orchestru.

„Kapela od uvedení své první premiéry v Teplicích slaví řadu úspěšných koncertů“, říká Robert Redlich a dodává „Letos se můžete těšit na nové písně a jako host vystoupí Big band teplické konzervatoře, kterému se podařilo vybudovat si zvučné renomé. Společně provedeme koncert, jimž prodloužíme atmosféru nejkrásnějších svátků v roce”.