Václav Neckář je po lehké viróze ve skvělé kondici zkouší na vánoční koncerty a dokončuje nový videoklip

Václav Neckář, který se svým mladším bratrem Janem, rodákem z Ústí, prožil dětství v Ústí, se zotavuje z virového onemocnění. Opět začíná naplno zkoušet program Půlnočního turné 2012.

„Ta viróza skolila celou naši rodinu, ale už je nám o dost lépe. Jsem rád, že jsme si to vybrali teď a ne v termínu koncertů. Vracíme se v plné síle ke zkoušení i k živému hraní s kapelou. Už se těším a doufám, že naši věrní fanoušci tu radost zažijí s námi na vánočních koncertech, které nás čekají . Nejblíže to mají naši milí Ústečané 19. prosince v Praze," říká Václav Neckář. Mnozí z nás si tak mohou vybavit jeho a bratrův vánoční koncert 2010 se skupinou The Boom.

Na koncertě jej doprovodí kapela Bacily i chlapecký sbor Pueri Gaudentes. Exkluzivním hostem turné je další legenda české populární hudby, Marie Rottrová. Na Půlnočním turné 2012 s novinkami z nového Neckářova CD včetně hitu Půlnoční, zazní evergreeny Stín katedrál, Tu kytaru jsem koupil kvůli tobě, Čaroděj Dobroděj… „A tradiční české koledy," říká Jan.

„V adventním čase se Václav Neckář intenzivně připravuje na vánoční turné i na dokončení novém videoklipu k nostalgicky vzpomínkové skladbě Bejvávalo. S podtitulem Dobrý časy je ústřední písní stejnojmenného úspěšného supraphonského alba. Obrazového ztvárnění úspěšného singlu se ujala režisérka Lenka Wimmerová (TV série Soukromé pasti, Terapie, TV film Nespavost). Klip vznikal v zámeckém parku v Lysé nad Labem a objeví se v něm herecká dvojice Jiří Mádl a Tereza Voříšková. V souladu s názvem písně se točilo na klasický filmový materiál," řekla o novinkách Alice Titzová z agentury 2 media.cz.

Na nové video „Bejvávalo" si ještě počkáme, než bude ke zhlédnutí třeba i na webu YouTube. Právě tam, kde už má krásná Půlnoční, již natočil Václav Neckář právě pro album Dobrý časy se skupinou Umakart, již neuvěřitelných 2 665 252 zhlédnutí. Zkrátka, je to zdařilý, emotivní, krásný a vůbec po všech stránkách mimořádný song!

Lístky na Půlnoční turné jsou nyní v prodeji v sítích Ticket Art, Ticketportal i v prodejnách Bontonland v cenách od 490 do 790 Kč.