Předchozí
1 z 5
Další

Bohumil Kudrhalt - trenér dívčího týmu FK TepliceZdroj: Deník / František Bílek

"Já jsem celý život říkal, že nechci být zaměstnaný. A když, tak ve fotbale. To se mi splnilo. A teď se naskytla šance uskutečnit ten můj vysněný podnikatelský záměr, tak jsem do toho šel,“ usmívá se 27letý muž, který do srpna pracoval v managementu FK Teplice.

Bohumil Kudrhalt - trenér dívčího týmu FK TepliceZdroj: Deník / František Bílek

Kvůli krizi zaviněné koronavirem teplický fotbalový klub zeštíhlil obchodní úsek, což uspíšilo Kudrhaltovo rozhodování. „Byl to impuls, aby to bylo rychlejší. Řekl jsem si, že je to pro mě šance. Sice jsem se bál, že to bude složité, ale docela to šlo. Nevzal jsem si půjčku, vše jsem zvládl s pomocí rodiny,“ líčí.

Bohumil Kudrhalt ve své kavárně.Zdroj: Deník / František Bílek

Kavárnu, která dostala název Café Stadion, najdete na fotbalovém stadionu Na Stínadlech, konkrétně ve VIP prostorách nad recepcí. „Je to taková fotbalová kavárna. Chodí sem rodiče dětí, kteří přijdou na trénink, také trenéři, funkcionáři, fotbalisté. Máme dobrou kávu, domácí zákusky a další občerstvení. Věřím, že postupem času přijdou i lidé z města. Je tu fajn parkování a myslím, že zajímavé prostředí.“

Bohumil KudrhaltZdroj: Deník / František Bílek

Kudrhalt svůj čas dělí mezi práci a trénování dívčího fotbalového týmu. „Mám už čtvrtým rokem třinácti až čtrnáctileté holky. Moc mě to baví. Kdekdo o mě říká, že jsem specialista na dívčí fotbal, ale není tomu tak. Prostě jsem jen dostal šanci je trénovat, tak jsem u toho zůstal. Klidně budu trénovat i kluky, když na to přijde,“ touží, aby byla sebrána jím hozená rukavice.

Bohumil Kudrhalt rád sportujeZdroj: Deník / František Bílek

V současné době bydlí Bohumil sám. To je podle něj výhoda. „Kdybych měl teď partnerku, tak bych něco z toho, co dělám, zákonitě musel zanedbávat. Pro rozjezd kavárny je určitě dobře, že na ni mám co nejvíc času. Nemám ani zvířata, která mám rád, protože na ně není čas. Když nejsem v kavárně, jsem na tréninku. A opačně. Rád si i sám chodím zasportovat, mám rád běhání, plážové sporty, vlastně cokoliv, u čeho se můžu hýbat,“ uzavírá Kudrhalt.