Předchozí
1 z 6
Další

Milan Bartoš.

Milan Bartoš byl vždycky velkým fanouškem Karla Gotta. Doma má mnoho věcí, které jsou s ním spjaty a když mu zvoní mobil, slyšíte samozřejmě zlatého slavíka. Nemohl proto chybět ani v Jevanech v době, kdy tu bylo otevřeno zpěvákovo muzeum Gottland. „S manažerem Gottlandu Zdeňkem Kohákem jsme si dobře popovídali a on mi slíbil, že zprostředkuje mé setkání s Karlem Gottem. Ten ale bohužel nakonec nemohl přijet a omluvil se,“ vzpomíná Milan Bartoš, jak to napoprvé nevyšlo.

Milan Bartoš.

„Za rok mi k mému velkému překvapení poslali pozvánku, abych přijel do Jevan na setkání u příležitosti 2. výročí Gottlandu. Měl jsem ohromnou radost a s mojí ženou jsme přemýšleli, jaký bychom mu měli přivézt dárek. Slyšel jsem, že sbírá mikrofony a tak jsem nechal udělat velký marcipánový mikrofon na marcipánovém polštáři. No upřímně řečeno, vypadal tak trochu jako pánské přirození. Když jsem ho pak Karlovi předával, prohrábl si rukou vlasy a kuchařce paní Francové, která u toho také byla, řekl: „Myslíte si to samé, co já?“ Tu fotku, kdy ho napadlo totéž, co mě, mám schovanou na památku,“ směje se.

Milan Bartoš.

Rád by zorganizoval setkání lidí, kteří jsou stejně jako on, fanoušky Karla Gotta. Pokud k nim patříte a o podobné setkání byste měli zájem, napište nám do redakce a my kontakt na vás panu Bartošovi rádi předáme. Milana Bartoše mají lidé dodnes spojeného především s hradem Krupka, kde deset a půl roku provozoval restauraci a připravil tu celou řadu zajímavých i zábavných akcí pro dospělé i pro děti. Ročně tu pořádali ke čtyřem stovkám svateb.

Milan Bartoš.

Vítání svatebčanů chlebem a solí a pro ženicha pila a dřevo, aby ukázal, jak se dokáže postarat o teplo rodinného krbu, to už byla na hradě Krupka tradice. Pro ty, kteří o svatbě teprve uvažovali, tu Milan Bartoš pořádal dny otevřených dveří s ukázkami vazeb svatebních kytic, kde představil i nejžádanější dekorace svatebních tabulí. Když na páté výročí pořádání svateb na hradě pozvali ty, jejichž společný život začínal právě u zdejší svatební tabule, sešlo se na dvě stovky lidí.

Milan Bartoš.

Milan Bartoš nezapomínal ani na děti. Pro prvňáčky, kvůli kterým se převlékl za Mickey mouse, připravil s celým týmem na začátek jejich premiérového školního roku palačinkovou relye. Pod vedením šéfkuchaře se děti naučily, jak se palačinky připravují a pak si na nich společně pochutnaly.

Milan Bartoš.

Když se Milan Bartoš rozloučil s hradní restaurací, měli tři roky s manželkou Hospůdku s hastrmanem a království pohádek. Poslední čtyři roky pak má hospůdku Stará Celnice na Cínovci, která se mu vždycky líbila, když kolem jezdil do Německa. Je tu náramně spokojený a své štamgasty si hýčká. Naposledy pro ně připravil akci Vánoční strom a hrnečky, ze kterých popíjeli svařák, si pak všichni odnesli domů na památku.