Předchozí
1 z 5
Další

Modelka a herečka Regina LabajováZdroj: soukromý archiv Reginy Labajové

Narodila se v Jablonci nad Nisou, v dětství žila v Oseku, pak Teplicích, později v Hrobu, znovu v Teplicích, v Novosedlicích a pak zase v Hrobu. K tomu občas přebývala v Praze kvůli filmu. Nyní je jejím domovem malá vesnice na Pardubicku, trvalé bydliště má ale stále v Hrobu. Na sever se 35letá Regina Labajová vrací ráda, práce jí ale táhne do hlavního města, kde je pro ni nejvíce příležitostí. Jednou by si chtěla zahrát výraznou, nejlépe pak zápornou roli.

Modelka a herečka Regina Labajová.Zdroj: soukromý archiv Reginy Labajové

„Nejlépe v nějakém drama, thrilleru. Lákala by mě mstivá milenka, narkomanka, vyděračka nebo zrádkyně. Je mnoho záporných rolí, které mě lákají. Proč? Nejsem taková ta princezna,“ usmívá se žena, která se živí jako fotomodelka, herečka a především pak filmová stavba, patina, výroba dekorací.

Modelka a herečka Regina Labajová.Zdroj: soukromý archiv Reginy Labajové

„Většinu svého života jsem prožila na Teplicku. Mnoho let jsem spolupracovala s Petrem Stolařem z Divadla V Pytli, toužila jsem pracovat v umělecké branži, ale nejlépe u filmu. Vždycky mě lákalo hrát, tvořit… Před pěti lety jsem odjela zkusit si něco nového. A konečně u filmu! Jednalo se o filmovou stavbu a výrobu filmových dekorací. Z pár brigádnických dní jsem se stala součástí týmu až do dnes. Během té doby jsem se naučila spoustu věci, jako třeba filmové patinovaní všeho možného. Také jsem se začala věnovat více herecké touze a odehrála několik epizodních rolí jak pro české, tak zahraniční produkce. Jednalo se o seriály, filmy, pořady,“ představuje se hubená černovláska.

Modelka a herečka Regina Labajová.Zdroj: soukromý archiv Reginy Labajové

Občas také zastupuje herečky jako dablerka. Regina se totiž nebojí odvážných scén, nemá s nimi problém. „Baví mě provokovat,“ přiznává. „Hrála jsem několikrát v pořadech typu Policie v akci, Soudkyně Barbara, Nebezpečné vztahy. Ze seriálů to jsou Krejzovi, tam jsem byla doktorova milenka, Ordinace v růžové zahradě, Až po uši, zahraniční krimi a historické filmy, Netflix. Reklama na Travel Tipsport.“

Modelka a herečka Regina Labajová.Zdroj: soukromý archiv Reginy Labajové

„Nemám ráda stereotyp. Moje životní motto je: svoboda je tam, kde žijí naše sny,“ říká.