Předchozí
1 z 6
Další

Rock mám v srdci, říká manažerka kapely Melodica.

Slyšet je Melodica i v rádiích a znát ji můžete z ČT, TV Mňam a TV Nova. Členy formace jste mohli vidět na jednom pódiu se Sámerem Issou, Martinou Balogovou, Monikou Bagárovou či Sabinou Křovákovou. V současné době pracuje kapela Melodica na novém albu, které by chtěla vydat tento rok. Její duší i srdcem je manažerka a spoluzakladatelka Hana Ježková.

Kapel Melodica z Bíliny.

„Máme ve své discografii dvě alba „On The Road 2015“ a „ A New Rock Generation 2018“. V současné době pracujeme na novém albu s pracovním názvem „Rockové srdce/Rock Heart“ a chtěli bychom ho vydat v roce 2020. Album natáčíme ve studiu Garth Records, které vlastní náš kytarista Matěj Zahradník,“ řekla Ježková.

Kapel Melodica z Bíliny.

Melodica nedávno natočila nový klip. „Natáčeli jsme ho v klubu Hvjezda Teplice a na hradě Doubravka opět ve vlastní produkci. Píseň, ke které je videoklip natočen, je vlastně ústředním songem nového alba a jmenuje se „Rockové srdce“. V klipu vystupuje hodně našich kamarádů a známých, za jejich pomoc jim patří velké díky. Do budoucna plánujeme další videoklipy k písním z nového alba,“ sdělila.

Rock mám v srdci, říká manažerka kapely Melodica.

Kapelu založila společně s manželem a synem v roce 2013. „Bylo to logické vyústění naší hudební dráhy, kdy jsme si s manželem prošli několika kapelami a chtěli jsme začít dělat něco sami za sebe, a tak vznikla Melodica. Všichni navíc milujeme rockovou hudbu a směr byl tímto určen. Kapelu v současné době tvoří: Filip Ježek zpěv, klávesy, Matěj Zahradník kytara, zpěv, Vít Veselý bicí, Martin Kryner baskytara, Kristýna Teršípová zpěv, Adéla Hudáková zpěv, Eva Horová zpěv. Manažersky zajišťujeme vše my s manželem a Aleš Muzika,“ dodala.

Kapel Melodica z Bíliny.

Kromě hudby jí ještě baví natáčení talk show. Společně s manželem rozjeli před časem show s názvem Ježkovy oči. Ta se chytla. Do pořadu si zvou známé osobnosti ze světa hudby, sportu či divadla a baví se s nimi o všem možném. Různé díly show a klipy najdete na kanále Ježek production na YouTube a www.melodicamusic.cz.

Kapel Melodica z Bíliny.

„Jelikož jsme se s Melodicou neustále potkávali na koncertech se známými osobnostmi, napadlo nás, že by bylo fajn to využít a natočit s těmito lidmi rozhovory. A talk show byla na světě. Dlouho jsme si lámali hlavu s názvem a myslím, že jsme vymysleli zajímavý a vtipný název „Ježkovy voči“, který vlastně koresponduje s našimi příjmeními. V tomto roce plánujeme točit další díly a máme rozjednané rozhovory s Lucií Vondráčkovou, Světlanou Nálepkovou či Marcelou Březinovou.“