Předchozí
1 z 5
Další

Už několik let má ale komunikační agentura Seen Media, která učí firmy i jednotlivce, jak se prosadit v mediích. Ve volném čase Zlatka ráda sportuje a chodí do společnosti. Na planetu tisku se příležitostně vrací i coby autorka. S kolegyní, novinářkou Juditou Matyášovou, pořádají workshopy o tom, jak efektivně pracovat s novináři nazvané Proč o vás novináři nepíšou aneb jak na kvalitní PR? Nejbližší workshop mají Zlata a Judita 17. října v Praze.

Zlata Biedermannová.Zdroj: Archiv

„Občas napíšu nějaký cestopis pro lidovky.cz jako třeba ten z Irska, které jsem částečně procestovala. Na jaře se opět chystám do Říma, který miluju a s kamarádem, italským knězem Domenicem, chceme procestovat Florencii a oblast Abruzza, odkud pochází. Myslím, že se z té krásy budu muset „vypsat“, takže další drobný cestopis bude na světě. Jako milovnice knih natáčím krátká videa nazvaná #knizkynasisefky o titulech, které mne jakýmkoli způsobem zaujaly.“ 

Zlata Biedermannová.Zdroj: Archiv

Ve volném čase Zlata sportuje a chodí do společnosti. „Nejčastěji realxuji sportem, spánkem, večeří s přáteli, čtením, mazlením se s dětmi mých kamarádek, totálním nic neděláním. Když si chci vyčistit hlavu, nazuji běžecké boty a vyběhnu. Dvakrát týdně visím na TRX, chodím na pilates,“ dodala. Mezi její oblíbené knižní tituly patří třeba Zlodějka knih, Hadí žena či Skleněný pokoj.

Zlata Biedermannová.Zdroj: Archiv

Přes léto hodně cestovala po Čechách. „S kamarádkami a jejich dětmi jsme vyrazily na týdenní sportovně-kulturní-rodičovsko-šílený týden do Jesenice. Na pár dní jsme s přáteli vyjeli na kolech po krásách Moravy a vypili litry výborného vína. S mou báječnou neteří, jejím manželem a mou maminkou jsme byli na Českomoravské vrchovině v Želivě.“

Zlata Biedermannová.Zdroj: Archiv

„Užívali jsme si vzájemné přítomnosti, koupali se v řece, opékali buřty, pili skvělé pivo ze Želivského pivovaru. Zase a znova jsem brouzdala zákoutími želivského kláštera. Toho geniálního díla Jana Blažeje Santiniho. Deset dní jsem nenazula boty (vyjma těch běžeckých), nepoužila jsem make-up a topila se knihách,“ sdělila.

Zlata Biedermannová.Zdroj: Archiv