VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mikroregion: BÍLINA

Litvínovská chemička podpořila další vysazení ryb do Bíliny

Bílina - Do toku putovali okouni, cejni nebo například plotice.

Asistentů prevence přibývá, pomáhají také na Teplicku

Ústecký kraj - Pomáhají strážníkům dohlížet na pořádek a bezpečnost v ulicích, dodávají obyvatelům pocit bezpečí. To jsou asistenti prevence kriminality, kteří působí ve stále více městech na severu Čech.

Příspěvek na varhany katedrály svatého Víta obec Hrobčice nepošle

Hrobčice - Říjen 2019. To je termín, kdy se poprvé katedrálou sv. Víta rozeznějí nové varhany. Svatostánek tak konečně získá monumentální nástroj, sestaví ho španělská firma Gerharda Grenzinga.

Cestující v Bílině si prosadili změnu jízdního řádu MHD

Bílina - Spoje městské hromadné dopravy v Bílině budou jezdit o deset minut dříve. O změně jízdních řádů rozhodli cestující v internetové anketě, kterou na svých stránkách vyhlásilo město.

FOTO: Arkadie byla na dětské abilympiádě první

Bílina - Již 13. ročník měla letošní dětská abilympiáda, pořádaná Základní školou praktickou v Bílině. A stejně jako předchozích ročníků, zúčastnilo se i toho letošního šestičlenné soutěžní družstvo speciální soukromé školy Arkadie.

Soukromý panelák přetéká odpadky a ohrožuje děti

Bílina - Stojím na chodbě panelového domu v jednom z bílinských sídlišť. Schodištěm se šíří zápach od odpadků, které se povalují na podlaze vedle výtahové šachty. Poškrábané schránky u vchodu nemají zadní dvířka, což je známka toho, že sem příliš dopisů nechodí.

Farmářský trh bude v pátek v Bílině. Letos poprvé

Bílina – V pátek se v Bílině na Mírovém náměstí uskuteční první letošní farmářský trh, od 8 do 15 hodin.

V Bílině zrušili vyhlášku ohledně propagace hazardních her

Bílina - Vedení města Bíliny zrušilo obecně závaznou vyhlášku (s označením č. 10/2013 na webu města), o stanovení opatření k omezení propagace hraní některých sázkových her, loterií a jiných podobných her.

Prodej bílinských kasáren je na spadnutí

Bílina - Zastupitelé v Bílině by se měli brzo sejít nad prodejem místních kasáren. Na nabídku města za necelých 3,7 milionů korun zareagovalo několik zájemců.

Každé šesté auto jezdí po silnicích se skly z Chudeřic, včetně Auta roku 2017

Chudeřice - Největší evropský závod na výrobu autoskel, chudeřická AGC Automotive Czech v teplickém okrese, dodává skla do nového evropského Auta roku 2017.

Obnovená silnice přes bývalou Radovesickou výsypku zkrátí cestu na polovinu

Bílina – Motoristé už nebudou při cestě z Bíliny do Kostomlat na Teplicku muset jezdit zdlouhavě přes vzdálenou obec Hostomice. Od léta bude k dispozici nová přímá silnice, která povede přes zrekultivovanou Radovesickou výsypku. 

V Hrobčicích se trhli a založili vlastní hasičský sbor

Teplicko - Skoro deset let si Hrobčice „půjčovaly" dobrovolné hasiče z nedalekých Měrunic. Ale na mimořádném zasedání zastupitelstva se rozhodly, že se ze společné jednotky trhnou a založí si svůj sbor. A ušetří.

Nenabízel vám v Bílině někdo kolo nebo travní sekačku?

Bílina - Bílinští policisté pátrají po zloději, který se vloupal do garáže u rodinného domu.

Vedle workoutového hřiště na Kyselce roste plocha pro děti

Bílina - Nové hřiště budou moci brzo využívat děti na Kyselce v Bílině. Bude hned vedle stávající street workoutové plochy s prvky pro cvičení. Dosud nevyužitý travnatý prostor v sousedství doplní nové herní prvky.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení