VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mikroregion: KRUPKA

FOTO: Kopačkou na buben hráli Draci už podeváté

Krupka - Mistři světa z Nového Zélandu mají svoji haku, Draci z Krupky vítězné bubnování.

Bude to tvrdý boj o každý míč. Draci z Krupky letí za prvním titulem

Krupka - Jako nůž máslem zatím procházejí hráči RLC Dragons Krupka nejvyšší soutěží Rugby League. 8 zápas, 8 výher, skóre aktivní o 160 bodů, to je úctyhodná bilance před závěrečnou čtvrtinou základní části.

Z ruiny v Husitské ulici bude informační centrum

Krupka - Město Krupka začalo opravovat další chátrající objekt v Husitské ulici. Po hornickém muzeu, které už slouží veřejnosti, nyní v historické části města přišel na řadu dům s číslem popisným 82. I v tomto případě půjde o atraktivní místo pro turisty.

Blanka Vajrychová se poprvé nominovala na mistrovství republiky

Roudníky, Krupka - Její sny míří vysoko, jsou však vydřené potem a nesmírnou vůlí. Tahle usměvavá slečna má vystudovanou fyzioterapii a studuje dálkově druhým rokem tělovýchovu na ústecké univerzitě.

Premiéra Sobotku pohostili v Krupce na hradě

Teplice - Víme, co se podávalo u slavnostní tabule.

FOTO: Komáří vížka má svůj krosový závod

Komáří vížka - Každý víkend běžci bojují s časem a odhodláním soupeřů. Krosové běhy mimo město jsou dnes vyhledávanou atrakcí. VitaSport desítku pro Komáří vížku připravila Veronika Vágnerová z Ústí nad Labem.

Sobotka a Marksová opět míří na sever Čech. Řeší horníky i demolice budov

Ústecký kraj - Premiér Bohuslav Sobotka navštíví v úterý zónu v Krupce na Teplicku.

V Krupce proběhne tradiční flyballový turnaj Manic Cup

Teplicko - Máte rádi pejsky? Rádi byste poznali nějaký psí sport? O tomto víkendu máte ideální možnost. V Krupce totiž proběhne tradiční flyballový turnaj Manic Cup.

Proč jsme ráno slyšeli policejní houkačky v Teplicích a Krupce?

Krupka - V Masarykově škole v Krupce proběhlo cvičení. Policie měla nahlášeno, že se zde mělo střílet. Šlo o modelovou situaci. 

Ve školce v Krupce si vysadili nový les

Krupka V zahradě Mateřské školy Zvoneček v Krupce bylo v sobotu od rána velmi živo. Pomocníků, kteří se zapojili do projektu „Zasadíme si svůj strom, aby byl ve školce znovu les", bylo mnoho.

Peníze z Tříkrálové sbírky pomohou chlapci z Krupky

Krupka - Získané příspěvky, které malí i větší koledníci vybrali v letošní Tříkrálové sbírce, pomáhají všude tam, kde je potřeba. Teplická oblastní Charita, která koledování Tří králů na Teplicku každoročně organizuje, se rozhodla, že část vybraných peněz věnuje také rodině malého Kryštofa Matouše z Krupky.

Z rozpočtu dají 700 tisíc na jízdné seniorům

Krupka - Na opravy a rekonstrukce komunikací, podporu pro širší využívání sportovních, kulturních a společenských zařízení, a samozřejmě další péči o památky a budovy v majetku města, na to se mohou těšit v letošním roce v Krupce. Zastupitelé včera schválili rozpočet, ve kterém jsou peníze právě na uvedené priority.

ZAJÍMAVOST: Světová značka hadic Parsch má své kořeny v Krupce

Krupka - V historii českého i světového hasičství zaujímá své pevné místo město Krupka. Právě sem totiž přišel před 250 lety přádelnický mistr Franz August Parsch, a začal zde vyrábět hadice z konopné příze.

Cestovat časem můžete v nové knize o minulosti i současnosti Krupky

Krupka - „Krupka cesta časem" je název nového výpravného díla, které popisuje minulost i současný život ve městě na úpatí Krušných hor. Vyšlo v posledních dnech loňského roku a důvodem vydání byla touha místních nabídnout aktuální knihu, ve které by byly sepsány i novodobé události.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení