V úterý ráno kolem třičtvrtě na šest došlo na silnici mezi Bořislaví a Velemínem k tragické dopravní nehodě. Řidič Golfu jedoucího od Teplic směrem na Lovosice zřejmě nezvládl vozidlo na zledovatělé vozovce a v protisměru se střetl s kamionem. Po srážce zůstal starší muž z Teplic mrtvý a zaklíněný ve svém zdemolovaném Golfu, řidiči kamionu se naštětí nic nestalo.

Nehoda komplikovala dopravní situaci v místě, kde se tvořily kolony. Policie odkláněla dopravu po objízdných trasách. Následky nehody byly odstraněny až během dopoledne, kdy byly uvolněny oba jízdní pruhy.

K nehodě došlo včera také u kruhového objezdu v Bystřanech. Zde skončilo vozidlo mimo vozovku. Bez zranění. Auto musela odvézt odtahová služba.

Kvůli nepřiměřené rychlosti se stala také nehoda v Bystřanech, kde řidička při cestě z Úpořin do Bystřan v esíčku vyjela mimo vozovku a narazila do svahu v protisměru. Auto se převrátilo na bok. Na místě řidičce poskytli první pomoc pracovníci, které má obec Bystřany na veřejné práce a kteří pracovali nedaleko místa nehody. Přivolány byly složky záchranného systému, zraněnou transportoval do nemocnice vrtulník, který mohl přistát na přilehlém poli. (pem)