V době příjezdu k místu události zde již zasahovala ZZS, nasazovala límec zraněné osobě a zjšťovala životní funkce. Jednotka zahájila úkony potřebné k vyproštění zraněné osoby. Za pomoci hydraulického vyprošťovacího nástroje byly odstraněny dveře řidiče. Zraněná osoba nejevící známky života byla z vozu vytažena a předána do péče ZZS.
Jednotka dále odpojila autobaterii u vozidla. V autobuse byla nalezena další zraněná osoba s tržnou ranou v obličeji a dále se k místu nehody vrátila zpět žena (v doprovodu dívky) která byla v silném šoku. Pro tyto byla zavolána další ZZS, která si je po příjezdu převzala a odvezla. Na místo se dostavila dopravní PČR a místo si převzala. Na místě též zasahovala městská policie Novosedlice, která řídila a odkláněla dopravu.

HZS CPS Teplice, ppor. Jiří Sehnal, www.hasici-teplice.cz

VYJÁDŘENÍ POLICIE:

Řidič (51 let) osobního auta Škoda Felicia vjel z nezjištěných příčin do protisměru, kde se střetl s protijedoucím autobusem MHD. Řidič byl převezen do nemocnice s těžkým zraněním a dva cestující z autobusu byli zraněni lehce. Řidič následně po převozu do nemocnice zemřel. Příčina nehody je nadále v šetření, napomoci při objasnění má i nařízená soudní pitva zemřelého.