Legendární brankář, který byl oporou teplického fotbalového klubu neuvěřitelných 15 sezon, tak v jediném okamžiku přišel o oporu svého života. „Přišel jsem o svou milovanou manželku,“ řekl zdrceně. „Šla zrovna nakoupit do Trnovan, když se to stalo. Přál bych si, aby se objasnily okolnosti nehody, proto chci oslovit další svědky, aby se ozvali,“ dodal.

Jiří Sedláček tedy prosí prostřednictvím Deníku, aby jej nebo policii kontaktovali případní svědci, kteří tuto nehodu viděli nebo kteří ji mají zaznamenanou například na palubní kameře. K události došlo ve středu 7. února mezi 14.30 a 15.00. Svědci se mohou panu Sedláčkovi ozvat na telefon 605 762 249, případně mohou napsat na teplicky@denik.cz. Redakce poté informace předá Jiřímu Sedláčkovi a policii.

Nehoda zůstává v šetření. Podle policejní mluvčí Ilony Gazdošové si tepličtí policisté vyžádali k uvedené smutné události znalecké posudky z oblasti dopravy. Příčina nehody je tak předmětem dalšího prověřování. Jednalo se o první tragickou nehodu na Teplicku v letošním roce.