Domluvili se, že se pojedou projet. Po několika kilometrech po Teplicích však došlo k nehodě. Na křižovatce Fráni Šrámka - Pod Doubravkou na Panorámě se motocyklista špatně rozhlédl, neviděl auto na hlavní a došlo ke střetu. Když vyjížděl z ulice Pod Doubravkou, smetlo ho osobní vozidlo, které zabrzdilo až na trávě mimo silnici v protisměru. Motocyklista i jeho spolujezdec skončili v nemocnici. Pro mladého muže za řídítky motorky to dopadlo hůře. Vrtulník ho dopravil do Ústí. Druhého převezla sanitka do teplické nemocnice.

Havarovaný motocykl (ilustrační foto)."Domluvili jsme se, že se půjdeme projet. Znali jsme se sotva půl hodiny a takto to skončilo," vyprávěl mladík, který jel na svém motocyklu hned za první dovojicí. "Byl jsem teprve v zatáčce, když jsem viděl, co se stalo. Ani se pořádně nerozhlédl a vjel tam," pokračoval s tím, že zraněný motocyklista měl mít řidičák na motorku teprve pár týdnů. "Nebyl tedy asi vůbec vyjěžděný," dodal svědek nehody.

Přílet vrtulníku samozřejmě přilákal řadu zvědavců. "Tahle křižovatka je dost frekventovaná, řidiči si tudy zkracují cestu přes lázně do centra města," řekla starší paní, která se přišla podívat, co se stalo.  

Pozn, red.: Ať se stalo co se stalo, hlavně aby oba kluci byli v pohodě. Příště si snad dají větší pozor a tohle je dostatečně poučí.

Jezděte prosím opatrně, svědomitě a s rozvahou.