Policie k tomu uvedla toto: Řidič osobní automobil ŠKODA SUPERB jedoucí ve směru na obec Bílina se při předjíždění tří osobních vozidel střetl pravým předním rohem vozidla s levým předním rohem vozidla ŠKODA FABIA COMBI jedoucího jako první ve stejném směru jízdy a odbočujícím ve směru vlevo. Vozidlo ŠKODA SUPERB bylo po střetu odmrštěno vlevo mimo komunikaci, kde narazilo do stromu."

Tohle všechno lehne. Starosta Újezdečku Květoslav Koutník (v šedém saku) ukazuje radním kraje v čele s náměstkem hejtmana Jiřím Kulhánkem (s culíkem a hučkou) areál Dukla, který má ustoupit stavbě závodu na lithium.
Ten zábor je obrovský. Starostové se obávají dalšího růstu fabriky na lithium

"Během nehody měli být na místě minimálně další dvě vozidla, která odjela. Jeden ze svědků měl mít vozidlo Škoda Superb stříbrné barvy s RZ, na které byla kombinace čísel v tomto pořadí 2322. Policisté by uvítali jakoukoliv svědeckou výpověď k této nehodě. Prosíme proto řidiče, kteří nehodu viděli, aby kontaktovali policisty z dopravního inspektorátu na telefonu 974439260 nebo na lince 158," doplnila mluvčí teplické policie Ilona Gazdošová.

Tohle vás také zaujme: Pivo v tuplácích v Proboštově. Oktoberfest pobavil. Podívejte se, komu chutnalo 

Zdroj: Zdeněk Traxler