„Je to na týdny až měsíce,“ řekl ve čtvrtek Daniel Vítek z teplické policie. Jde o běžný postup. „Kriminalisté musí vyhodnotit všechny stopy a poznatky získané na místě. Vyslechnout všechny svědky. Nehodou se budou také zabývat experti z oblasti dopravy,“ poznamenal mluvčí teplické policie.

A právě získat znalecký posudek není pro policii otázka několika dnů. Policie musí také prokázat, že auto skutečně řídila mladistvá dívka a ne její devatenáctiletý spolujezdec.

Na sociálních sítích se totiž objevily spekulace, že by auto mohl řídit právě on, ale ze strachu z dalšího postihu se po nehodě rychle vyměnili. Tento moment ale policie s odkazem na průběh vyšetřování nebude nikterak komentovat.
 
K nehodě došlo v úterý vpodvečer v Hrobu, v Duchcovské ulici, kousek od radnice. Patnáctiletá dívka, která údajně seděla za volantem, nezvládla na točně autobusu řízení a najela do ženy stojící s kočárkem u autobusové zastávky.

Poté neovladatelné auto narazilo do sloupu a zdi, kde se zastavilo. Sraženou ženu transportoval vrtulník do nemocnice. Tam na vyšetření skončila také řidička a její spolujezdec a také malé dítě z kočárku. Těmto třem se ale nic nestalo. Vážně zraněná žena by měla být mimo ohrožení života.