Favoritem je VK TU Liberec. Hráčky družstva střídavě startují v extralize kadetek, takže mají podstatně bohatší herní zkušenosti než jejich věkové vrstevnice. Naději na pěkné umístění má i Kometa Praha, jejíž hráčky pendlují do soutěže I. ligy kadetek. Tip na umístění domácího celku není jednoznačný.

Domácím trenérům půjde především o to, aby se hráčky dobře rozehrály na jarní část krajského přeboru kadetek, opět zaútočily na prvou příčku tabulky a získaly právo postupu do kvalifikace o ligu kadetek.

Turnaj rozehrají v 9,00 hod.VK Šanov Teplice – VK TU Liberec na prvém kurtu. Na třetím nastoupí VK Kometa Praha – VK Španielka Praha. V 10,10 na jedničce hraje VK Šanov – Kometa Praha, na dvojce VK Kobylisy – Dansport Praha, na trojce VK Tachov – VK Sokolov. V 11,20 na jedničce nastoupí VK Španielka Praha – VK TU Liberec, na trojce VK Kobylisy – VK Tachov.

Program pokračuje až do 18 hodin. V neděli 13. ledna budou dohrána zbývající utkání na všech třech hřištích v časovém sledu tak, aby turnaj byl ukončen v poledních hodinách. Po oba dny je vstup do haly volný.