Letošní halová sezóna v atletice byla oficiálně pro nás premiérová, nicméně jako zkušení veteráni atletiky jsme ji využili naplno. Začali jsme na Strahově v krajském přeboru dorostu a žactva spolu s juniory. Celé přebory se nesly v duchu osobních rekordů a předních míst. O nejlepší výkony se postarali David Juhás, Tereza Hrušková, David Marvan a Světlana Maximovna Pleskach.

Fotbalové přípravky, Ústí, Most, Žatec, Louny, Děčín
Proč děti nehrají ve vedru na přírodní trávě? ptali se rodiče v Ústí. Víme důvod

Naši nejstarší pokračovali v halové sezóně do Jablonce spolu s mladším žactvem. Nejstarší potvrdili svoji formu z přeborů, zatímco mladší získali první cenné zkušenosti pod střechou a zároveň první zápisy do svého atletického portfolia.

Následovaly samotné krajské přebory mladšího žactva, kde se cinkalo medailemi hlavně v technických disciplínách. Na kouli vybojovaly stříbro a bronz K. Skořepová a N. Pavlíková. Na skoku dalekém bronz A. Bláhová.

MAGA Krupka
Trenérka z Ukrajiny krupským koučům atletiky otevřela oči. Založili nový klub

Třešničkou na dortu byly krajské přebory a pohár přípravek na teplických Stínadlech. Záplavou medailí a úžasnou atmosférou utvořenou našimi rodiči si naše koťata odnesla první krásné zážitky z atletiky. Medaili si odnesl téměř každý účastník, včetně bronzové štafety.

Autor: Maga Krupka