„Vlci" věří, že čtvrtfinále zvládnou v co nejkratším možném termínu, přestože musí s velkou námahou překonávat tuhou sparťanskou defenzivu. „Sparta je sice těžký soupeř, ale měli bychom sérii s ní zvládnout bez jediného zaváhání, abychom se mohli v klidu připravovat na semifinále, ve kterém nás pravděpodobně čeká Tango Brno," říká Michal Holý, autor vítězné branky druhého utkání. „Byl to vůbec můj první futsalový gól hlavou v mistráku," culí se šťastný střelec.
Holý doufá, že hala Na Stínadlech bude o poznání zaplněnější, než tomu bylo před týdnem při úvodním duelu. „Byl bych moc rád, kdyby si tepličtí diváci cestu do naší vlčí nory našli. Budeme se jim snažit spravit chuť po pátečním neúspěchu fotbalistů na Bohemce," slibuje sympatický futsalista fanouškům.

Ti budou mít šanci vyfotit se se zbrusu novou trofejí pro mistra ligy, která do Teplic dorazila v rámci putovní tour. „Ten, kdo se s pohárem vyfotí, dokonce bude moci soutěžit o dres české futsalové reprezentace," informuje organizační pracovník Balticflory Teplice Radek Turišin.