„Jedná se o klasický český mančaft. Dobře hraje venku, doma ještě lépe. Tam totiž hraje na dlouhé míče na vápno, kde číhají vysocí hráči a snaží se balony různě tečovat. Na to si musíme dávat pozor, bránit brankáře a vápno. Všimnul jsem si ale, že Mýto nedává moc gólů, nám dalo góly jen když hrálo s Gerčákem v poli. Důležité tedy bude pozorně bránit a vyrážet k protiútokům. Pak se s nimi dá hrát, nemají nějaké velké individuality, které by rozhodovaly zápasy,“ tvrdí o čtvrtfinálovém soupeři Teplic prezident FC Balticflora Michal Žák.
Tepličtí jsou favoritem série, podle Žáka v mužstvu panuje po odchodu Portugalců a Brazilců týmový duch. „Je to tým se vším všudy. Myslím, že i trenér je spokojený. Konečně má hráče, kteří poslouchají, kteří se chtějí něco naučit. Se čtvrtým místem po základní části jsme spokojení.“

Zápas čtvrtfinálové série play off FC Balticflora Teplice – Nejzbach Vysoké Mýto začíná na Stínadlech dnes večer ve 20 hodin.  Muži platí 40 korun, ženy a děti můžou do hlediště zdarma.