Ale i když „vlci" prohrají, nemusí se o vedoucí pozici třást, na ERA-PACK totiž mají náskok pěti bodů. Připomeňme, že doposud Balticflora ani jednou neztratila, vyhrála všech 18 zápasů! Chrudim porazila v úvodním kole na její palubovce 3:2, ve finále Poháru FAČR zvítězila na penalty 2:1. Futsalová veřejnost proti začíná spekulovat o tom, že dynastie ERA-PACKu vezme na jaře za své.

„Myslím si, že kdybychom vyhráli i potřetí v sezoně, tak by to Chrudim psychicky neunesla," odhaduje prezident Balticflory Michal Žák.

Kapitán týmu Zdeněk Sláma je ale jiného názoru: „Play off je o něčem jiném. Tam jdou ti soupeři do sebe naplno, hraje se do posledního padnutí. Chrudim je natolik psychicky silný tým, že ho třetí porážka od nás v řadě nepoloží."
Teplice hlásí, že jsou kompletní. „Je to snad poprvé v sezoně, kdy nám nikdo nechybí," těší Slámu.

„Pokud budeme hrát to, co jsme hráli naposledy, tak Chrudim nemá šanci!" vzkazuje soupeři Žák. Ten ale samotné utkání neuvidí, musel totiž odletět do běloruského Minsku. „Moje maminka slaví 20. února sedmdesátiny. Musím na oslavu. Na kluky budu myslet celý den, aby zápas dobře dopadl."

Prestižní zápas může podle Slámy přinést kromě zajímavé podívané i velké množství branek. Tohle utkání bude jiné, než byly ty předchozí duely s Chrudimí v této sezoně.  Na začátku sezony jsme ještě nebyli sehraní a finále poháru jsme hráli oslabeni o několik hráčů. Museli jsme tomu tehdy přizpůsobit styl," vysvětluje.

Vedení Balticflory očekává plné hlediště a fanouškům vzkazuje, aby do haly přišli včas. „Vchod otevřeme ve čtvrt na osm, tou dobou bude zahájen i prodej lístků. Jednotné vstupné je padesát korun, děti do 150 cm mají vstup volný," informuje Bobeš Kudrhalt, který má kromě jiného na starosti marketing. „Prosíme fanoušky, aby s nástupem hráčů na plochu zvedli nad hlavu připravované kartony, které najdou na svých sedačkách. Jedná se o velkou choreografii, která je připravovaná speciálně pro toto utkání," vzkazuje sportovním příznivcům, kteří se dnes večer chystají na futsalový šlágr.