K vítězství nad Jihočechy zavelel v nejlehčí váze perfektním výkonem Chromý. Ve váze do 57 kg se sice na něj snažil navázat Huliev, na Schakaldaeva ale nestačil. Do vedení tak SKP dostal opět Baláž. Superfavorit Zdeněk Chládek, rodák z Krupky, vyřídil Škodu ranou na břicho hned v prvním kole a Ústí šlo do trháku.

Ten potvrdil v taktickém souboji Martin Svoboda. Souboj plný zásahů a zvratů nabídla váha do 75 kg. Ústecký Bezvoda ale na body velmi těsně padl.

Zbývající dva souboje byly lahůdkou sobotního večera. Nejprve domácí Oskar Lakomý zasypal ranami a totálně zničil budějovického Soumara, který ve druhém kole vzdal.

V těžké váze ústecký Sofrančuk nenastoupil a na řadu tak přišli borci nad 91 kg. Ve vyhecovaném souboji Průša ze SKP netrefil svoji pověstnou první ránu, přesto urval vítězství a potvrdil triumf Ústí v poměru 12:6.

Ústecký kouč byl po souboji spokojený. „Potřebovali jsme vyhrát, což se povedlo. Divákům se musely líbit duely Chromého, Lakomého a Průši. Chládek byl jistotou a potěšil i Svoboda s Balážem. Teď už nás do konce roku čeká jen zápas v Prostějově,“ plánoval hned Miroslav Vrba.