Do středočeského města odjížděli „vlci“ bez kapitána Tolstova, ale s Brazilcem Sidneiem, kterého místo dlouhodobě zraněného Rusa získali díky šikovnosti vedení na jeden zápas. Teplice šly do vedení v 5. minutě, když zaváhání domácích využil Salák. Vzápětí však Račuk inkasoval z rohového kopu a stav utkání na dlouhou dobu opět nerozhodný. Z první půle se dá vypíchnout jen nastřelené břevno kladenského Chrobáka.

Atraktivní druhý poločas okořenil ve 30. minutě po příhře Tichého gólem z velkého úhlu Sidnei. Kladno ale dokázalo vyrovnat. „Vlci“ poté měli více šancí, vítěznou branku už ale nevstřelili, a tak utkání skončilo remízou 2:2.

SAT-AN Kladno – Balticflora Teplice 2:2 (1:1). Branky: 6. Chrobák, 36. Fitzel – 5. Salák, 30. Sidnei. Balticflora Teplice: Račuk – Sokovnin, Djatlov, Salák, Pachomov – Tichý, Sidnei, Mamiyev, Kiliján. Na střídání připraveni: Kalina, Konečný, Fau. Trenér: Ivanov. Ostatní výsledky 16. kola: Vysoké Mýto – Chrudim 2:11, Pardubice – Plzeň 8:3, Benago – Bohemians 2:3.