"Zápas to byl hodně prestižní jako každý z Hradcem. Je to silný tým s velkou základnou hráčů a bylo to na hřišti vidět V první půli jsme se dopustili spousty individuálních chyb a prohráli ji. Do druhé půle jsme nastupovali těžce, ale pár slov v šatně od trenéra a kapitána pomohlo a hlavy šli opět nahoru a zápas jsme otočili," komentoval utkání Adam Kmoníček z týmu domácích.

V prvním poločase Draci dotahovali náskok hostí především díky krásným průnikům Tomáše Němečka. Jednu z nich si můžete prohlédnout na videu:

Hradec byl v letošní sezoně jediným mužstvem, které dokázalo Draky porazit. Povedlo se mu to v prvním zápase na půdě Krupky v červnu, Draci ovšem dokázali vyhrát oba zápasy na hřišti Hradce.

Oba týmy se v sobotním utkání potýkaly s hráčskými absencemi. "Pět hráčů základní sestavy bylo indisponováno. Musel jsem na některých postech improvizovat, ale kluci se až na pár minel předvedli dobře," potvrdil trenér domácích Tomáš Beránek a dodal:

"Udržet koncentraci týmu v okamžiku jistého titulu je velmi obtížné a všichni to znají z naší nejvyšší fotbalové soutěže. K vítězství nás hnalo publikum a pocit, že mistři neprohrávají."

RLC Dragons Krupka - Lvi Hradec Králové 32:30 (14:16)