Centurioni se po úvodní Doležálkově brance zatáhli a nechali soupeře hrát. „Byla to taktika. Věděli jsme, že je fyzicky náročným pojetím hry nepřehrajeme, nemáme natrénováno. Zavřeli jsme to, soupeře jsme nechali střílet jen z dálky. Věřili jsme totiž našemu brankáři Peterkovi, takové střely chytá jako mouchy," chválí Tyl jednoho z nejlepších gólmanů okresu. „Pegy", jak své opoře z brankoviště říkají, patří společně s Walterem a Doležálkem k základním stavebním kamenům Centurionů.

„Tohle finále bylo pro nás vysněné. Vyhráli jsme díky týmové hře, partě. Rozhodly ale hlavně  naše zkušenosti. Internazionale má také výborný tým, do hry dávají srdce, bylo to proto pro fanoušky skvělé finále," řekl na jeho adresu Lukáš Doležálek, autor dvou důležitých branek.

„Moc se mi zápas líbil. Nepochybovala jsem o tom, že Centurions vyhrají. Mají totiž v týmu skvělého střelce Doležálka. Moc jim fandím a přeji další úspěšné roky," vysekla fanynka Jana Čecháčková svým oblíbencům poklonu.

Nad tím, kde futsalové mužstvo, které vyznává oranžovou a bílou barvu, bude působit v příští sezoně, visí otazník. „Postup musíme zvážit, je to tak padesát na padesát.  Náklady by byly dvakrát tak vysoké, jako jsou teď v okrese, důležité je také to, v jakém počtu bychom jezdili k zápasům mimo okres," tvrdí Tyl.