Čtvrtý triumf vřadě, to už si zaslouží pořádnou oslavu,co?
(Smích) Nějak moc jsem to neoslavoval. Ale radost určitě mám. Hodně lidí mi gratulovalo už vringu a plno zpráv mi přišlo od známých a kamarádů. Ikdyž byli trochu zklamaní zfinále, na které přijeli a neviděliho.

Máte kvůli tomu neodboxovanému finále trochu rozpačitédojmy?
Jo, trošku mě to zamrzelo. Hodně jsem si věřil, je to škoda… Navíc vhale bylo plno lidí a vím, že 90procent znich přišlo na finále kvůli mně. Atmosféra gradovala a když hlasatel oznámil, že neboxuju, tak to opadlo.

Kdy jste se dozvěděl, že Besputin nemůže kvůli poraněnému ramenu nastoupit?
Vůbec jsem nevěděl, že se vsemifinále zranil. Až dvacet minut před zápasem mi pan Žáček řekl, že neboxuju. Byl jsem ztoho zklamaný. Zeptal jsem se ho, jestli si nedělá srandu a on řekl, že otakových věcech nevtipkuje.

Po dlouhé době jste boxoval znovu ve váze do 64kg. Jste spokojený stím, co jste vtěch dvou zápasech na turnaji předvedl?
Určitě. Byla to dobrá zkouška. Vtěch dvou zápasech jsem podle mě předvedl super výkon. Doufám, že to ještě trochu naroste a vmezinárodním ringu budu ještělepší.

Co vás ještě čeká do první velké akce sezony, kterou je červnové mistrovství Evropy vSofii?
Teď ovíkendu boxuju extraligu za Ústí proti Děčínu. 8.dubna letím sreprezentací na turnaj do Arménie a pak už bude příprava na mistrovství Evropy. Ten šampionát pro mě bude jakousi zkouškou před mistrovstvím světa, ale bylo by super tam iuspět.

Vzáří přijde vrchol letošního roku, kterým je světový šampionát vBaku, zněhož nejlepších osm boxerů postoupí na olympiádu. Věříte si, že si tam Londýn zajistíte?
Každopádně udělám všechno pro to, abych postoupil už teď a nemusel bych na dodatečné kvalifikační turnaje. Bude to hodně složité, ale psychicky ivýkonnostně jsem teď na tom dobře, tak doufám, že to vydrží.