Krejcárková se nedávno postavila do branky při tréninku. „Chodím s klukama v rámci příprav na led, baví mě to," říká sympatická sportovkyně, jejíž doménou je cyklistika. „V brance jsem proto, že na bruslích neumím brzdit," culí se. A jaké to bylo v hokejbalové kleci? „Na betonu je to náročnější, člověk se nemůže sklouznout. Ale potěšilo mě, že kluci při hře na dvě bránili, to při hokeji moji spoluhráči nedělají," pochvalovala si Adéla, která se svěřila, že si s sebou do hokejbalové branky napoprvé nevzala suspenzor. Naštěstí se hodinka v brankovišti obešla bez "nehody".

To Kristýna Marková, mladičká florbalistka FBC Teplice, si za Wizardy dokonce zahrála ostrý zápas na nedávném turnaji v Meziboří. Do hry naskočila za rozhodnutého stavu na poslední střídání. Soupeř jí nic nedaroval, jeden z protihráčů hokejbalistku s culíkem nekompromisně „přišpendlil" na mantinel. „Čekala jsem to, byla jsem proto zpevněná, pohoda. Všimla jsem si, že na mě všichni koukají s otevřenou pusou. Dokonce jsem slyšela z hlediště výkřiky typu ´oni tam mají holku!´ Když mi šel ten kluk do těla, tak na jeho adresu zaznělo od spoluhráčů: ´ty čuně, vždyť má prsa!´ Bylo to moc fajn. Kluci mají v týmu dobrou partu, líbilo se mi s nimi. Hlídali mě jako vlastní dceru," culí se Kristýna.

A jestli si některá z děvčat zahraje i mistrovskou soutěž? Začali jsme písní, písní také skončíme. Jak by zapěl Pavol Habera se svou skupinou Team: „je to vo hviezdach!"