Centurioni získali pro tyto dva zápasy staronové posily. Martin Krejčí a David Walter si vyřídili v prvoligové Balticloře střídavý start a hned svým kamarádům pomohli k šesti bodům. „Když máte v týmu hráče kalibru Waltera, který je schopen obejít kompletní čtveřici soupeřů a chladnokrevně zakončit, potom není žádný soupeř dost silný. Krejčí sice něco málo zahodil, ale i tak jsou oba pro nás obrovskými posilami. Po dvou výhrách můžeme být spokojeni. V průměru dal každý z nich dvě branky. Jsme opět na vítězné vlně a do jara se nám půjde lépe,“ tvrdí šoumen týmu Jiří Kučera.

Litvínov byl podle něj technicky dobře vybavený. Na Centuriony ale nestačil. „Přijel totiž pouze v šesti lidech a to se fyzicky ve velké teplické hale nedá uhrát,“ všiml si. „My nechtěli smutné Vánoce, tak jsme dělali vše proto, abychom se s fanoušky rozloučili výhrou. Příchodem Waltera byla taktika jasná; hrát vše na něj. Dal čtyři góly, takže můžeme říct, že nám taktika náramně vyšla. První lajna je návratem úderného dua opět hodně produktivní. Snad nám to vydrží i na jaře a ještě více s přiblížíme špičce,“ přeje si Kučera, autor jedné ze sedmi branek v síti Litvínova. „Zvýšil jsem na 4:1 mou slabou nohou. Nastřeloval před bránu na teč. Ta se bohudík nekonala a z reakce spoluhráčů jsem poznal, že jsem dal asi gól,“ líčí svým typickým způsobem.
Dnes od 19.30 hodin čeká ještě na Centuriony finále okresní části poháru ČMFS. V Krupce se utkají s teplickým družstvem Inter Démon

Centurions Teplice – Hun Litvínov 7:3 (4:1). Branky: Walter 4, Kučera, Doležálek, Ištok. Centurions: Gitter - Walter, Tyl, Doležálek, Krejčí - Hajas, Dědič, Kučera, Ištok.