Partizán přijel do Teplic pouze s jednou čtyřkou, což bylo na hřišti znát. Na lavičce ještě seděl náhradník, svou postavou ale budil zdání, že do haly na Stínadlech dorazil ze zápasů sumo. Centurionům chyběl pouze kapitán Jiří Tyl, který v posteli bojovali s horečkou.

Utkání zezačátku připomínalo spíše taktickou bitvu. Skóre otevřel Smrkovský, o chvíli později připojil druhou trefu Teplic Krejčí. Partizán ještě do poločasu snížil, ve druhé půli mu ale docházeli síly a společně s nimi šla na vzduch i morálka Centurions stříleli do sítě mosteckého gólmana jednu branku za druhou. Domácí nakonec vyhráli vysoko 8:3. Na vedoucí SHC Most nyní ztrácejí 10 bodů. Právě s lídrem tabulky se utkají v pondělí od 20 hodin v teplické sportovní hale.