Vysoce favorizovaná Perla v Proboštově sice už v 10. minutě nad posledním mužstvem tabulky vedla 3:0, to se ale postupem času dokázalo zvednout. „Co jste žrali během přestávky?“ tázal se dokonce o přestávce mezi druhou a třetí třetinou jeden z diváků hráčů ASH. Řetenický outsider prohrával jen o gól. V poslední třetině dokonce dokázal vyrovnat a zápas dovést až k samostatným nájezdům. Výborný výkon podal Štěpánek. Dal čtyři góly a na jeden přihrál. Vyznamenal se i brankář Havel. V nájezdech ale byla přeci jen šťastnější Perla, která nakonec vyhrála 8:7.

Vedoucí Dubí mělo také hodně práce s udoláním papírově slabšího celku. Vítězství 5:4 nad trnovanskou Žízní se vůbec nerodilo lehce. Dramatickou koncovku ale Dubští zvládli a i nadále se můžou pyšnit vizitkou aktuálně nejlepšího týmu okresní ligy.

Vyrovnaný byl také duel Lions vs. Kings, který se hrál jako jediný v Krupce. Do branky Lions se poprvé v sezoně postavil Miroslav Stojčenko, který je známý v hokejovém Ústí pod přezdívkou Tepličák. Pochází totiž z Teplic, ale je jednou z hlavních postav fanklubu HC Ústečtí Lvi. O výsledku zápasu rozhodla prostřední část hry, kterou Kings vyhráli 4:1. Po výhře 4:3 si Králové upevnili v tabulce sedmou příčku. A perlička na závěr; gólmanem Králů je další osobnost Teplic a Ústí – Pavel Doulík, děkan Pedagogické fakulty UJEP.

Výsledky 15. kola:

ASH – Perla 7:8 SN (2:3, 2:2, 3:2 – 0:1). Branky:
Štěpánek 4, Navrátil 2, Volšanský – Diepold 4, Prášek 2, Jírava 2. Proboštov – Znouzetým 5:0 kontumačně, SK Dubí – Žízeň 5:4 (2:1, 2:2, 1:1). Branky: Fiala 2, Hruška, Zikmund, Klíma – Zavadil, Soukal, Mareš, Pospíšil. Lions – Kings 3:4 (1:0, 1:4, 1:0). Branky: Anft, Krišal, Kůs – T. Koutný, P. Voráček, Loužil, Venclovský. Tabulka: 1. Dubí 35, 2. Proboštov 33, 3. Perla 26, 4. Žízeň 25, 5. Kings 23, 6. Znouzetým 19, 7. Lions 12, 8. ASH 4.