16 závodníků v těchto sportech přivezlo z Letohradu a okolí zlatou medaili,  4. a 5. místo, tři šestá místa a celkem 129 bodů do hodnocení krajů.

Největším úspěchem je první místo Terezy Macholdové v závodě medium v kategorii starších dívek na tratích v Čenokovicích. Patnáctiletá závodnice dokázala porazit i zkušenější závodnice a po 6. místě ze sprintu vybojovala pro sebe, oddíl i Ústecký kraj 1. místo.

Výborné výkony podali i další závodníci LOBu: ve sprintu byl 4. Pavel Králík, 5. Gabriela Řeháková (lyžuje v LK Karlovy Vary), těsně za pódiem se umístily i teplické mix štafety.

Běžci na lyžích podali také výborné výkony. Největším úspěchem je 6. místo smíšené štafety na 6 x 1 km,  ve které zástupci Lokotky Pavel Švácha (Baník Osek), Matěj Holka, Václav Vágner,  Kateřina Lázničková,  Barbora Polanská a Nela Žilinská dokázali vybojovat 6. místo!  Stejný úspěch zaznamenal i v závodě klasickou technikou na 2 km mladší žák Matěj Holka. Úspěchem jsou i 7. místo Mikuláše Kotze a 9. Václava Vágnera a Nely Žilinské.

"Naši reprezentanti potvrdili, že běh na lyžích a lyžařský orientační běh patří mezi nejúspěšnější zimní sporty v našem kraji. Děkujeme dětem za vzornou reprezentaci a přejeme jim do dalšího sportovního života hodně úspěchů!" má radost Yvona Rubášová z TJ Lokomotiva Teplice.