Velké očekávání budil také duel Lions Teplice a SK Dubí. Obrozený tým hostů sice po první třetině prohrával 1:2, poté ale nastřílel do Tylovy sítě sedm branek během dvanácti minut prostřední části hry a bylo „vymalováno“. Dubští si v pohodě dokráčeli pro tři body a potvrdili, že „loňské sněhy“ dávno odnesl čas. Síla tohoto týmu totiž může výrazně promluvit do tradiční hierarchie okresní ligy.

K dalším favoritům soutěže patří tradičně Proboštov. S ASH si poradil poměrně snadno. Na výhře 9:4 má lví podíl Svoboda, který dal čtyři branky a na jednu přihrál. V tabulce patří vítězům druhé místo. Po prvním bodu sahali hokejbalisté Žihadla. V utkání se Znouzetýmem se drželi zuby, nehty. Šťastnější ale nakonec bylo ve vyrovnaném duelu zkušené mužstvo Znouzetýmu. Skvělému brankáři Kašparovi dalo rozhodující branku necelé dvě minuty před koncem. V posledním zápase si béčko Ronda poradilo snadno s trnovanskou Žízní. O jeho výhře rozhodla poslední třetina, kterou vyhrálo 6:0.

Výsledky: Kings – Perla 11:3 (2:1, 4:0, 5:2). B: P. Voráček 4, T. Koutný 3, Loužil 3, Raška – M. Diepold 2, Černý. ASH 1989 – Proboštov 4:0 (2:3, 0:2, 2:4). B: Slunečko 2, Štěpánek, Olšanský – Svoboda 4, David 2, Polášek 2, Cimbura. Žihadlo – Znouzetým 2:3 (0:0, 1:1. 1:2). B: Bílý 2 – Voleník 2, Janoušek. Žízeň – Rondo B 1:7 (0:0, 1:1, 0:6). B: Mareš – Bím 2, Leština, Siedtmann, Rezek, Jarkovský, Sláma. Lions – SK Dubí 3:9 (2:1, 0:7, 1:1). B: Anft 2, V. Honauer – Hruška 2, Fiala 2, Štefanský, Zikmund, Kalina, Čáp, Pabián.

Tabulka: 1. Kings 12 b., 2. Proboštov 11, 3. Rondo B 9, 4. SK Dubí 8, 5. Znouzetým 6, 6. Perla 6, 7. Lions 4, 8. Žízeň 1, 9. ASH 0, 10. Žihadlo 0.

Kanadské bodování: 1. T. Koutný - Kings 20 (11+9), 2. V. Svoboda – Proboštov 15 (9+6), 3. M. Voráček – Kings 14 (6+8), 4. M. Diepold – Perla 13 (6+7), 5. M. Cimrman – Proboštov 13 (1+12).