Závody o tituly mistrů proběhly ve třech dnech na dvou místech. Nejprve ve skokanském areálu malých můstků na Kamlu proběhl mistrovský závod na můstku K 18 v kategoriích žáků a žaček 9-10 let a žaček 11-12 let. Jan Černý (2011) obsadil 5. místo. Druhý den proběhl závod v areálu ASH na větších můstcích K40 a K70. V kategorii 11-12 let startovali Jiří Černý (2008) a Matěj Skoupý (2009) na můstku K 40m. Jiří Černý se stal mistrem republiky s velkou převahou. Za zmínku určitě stojí, že se jedná o jeho již čtvrtý titul mistra České republiky ve skocích na lyžích! Matěj Skoupý se umístil na sedmém místě.

Černý jako nositel I. výkonnostní třídy využil možnosti ostaršení do vyšší věkové kategorie 13-14 let; startoval i na můstku K 70. V závodě s mezinárodní účastí slovenských závodníků se blýskl výborným sedmým místem.

Poslední den bylo MČR zakončeno závodem dvoučlenných družstev v jednotlivých kategoriích. Za ztížených podmínek v silné oblevě vybojoval osecký klub ve složení Jiří Černý a Matěj Skoupý stříbrné medaile na můstku K 40.

U příležitosti MČR proběhlo také vyhlášení výsledků seriálu Českého poháru 2020 ve skocích na lyžích a severské kombinaci jednotlivců i klubů v kategoriích žactva. V kategorii 9-10 let se v součtu šesti závodů umístil Jan Černý na pátém místě z 25 bodovaných. V kategorii 11-12 ovládli Osečáci bednu a obsadili první místo Jiří Černý a třetí místo Matěj Skoupý. Černý zvítězil ve všech šesti bodovaných klasifikačních závodech a dosáhl tak maximálního počtu 300 bodů. V kategorii 13-14 let se zůčastnil pouze třech závodů z pěti a přesto se umístil na šestém místě z 25. V soutěži klubů, kde se sčítají dosažené body všech startujících závodníků klubů, se LK Osek umístil se svými třemi bodujícími závodníky na 7. místě z 11.