„Byli jsme hodně blízko překvapení. Upřímně řečeno – vyhrává ale ten, kdo dá o jeden gól víc, a to se nám nepodařilo. Rozhodly dvě inkasované branky za sebou za stavu 3:2 pro nás. Škoda gólu v přesilovce na 3:3. Míček jsem měl v lapačce, ale vypadl mi z ní,“ mrzelo brankáře Lions Miroslava Tyla.

Teplice nakopla rychlá branka, kterou vstřelily už po necelé půlminutě. „A taky nám paradoxně pomohlo, že chyběl jeden hráč, který nás tak trošku rozhádává. Sice dává góly, ale nejsme s ním tým,“ postřehl Tyl. „Dvakrát jsme vedli, ale na zkušené Dubí to nestačilo. Navíc nám to pořád střílí vedle a když už máme před sebou volnou branku, tak trefíme například zapomenutou nohu gólmana,“ lamentoval kapitán mužstva Martin Anft. Pro Lions platí v této sezoně jeden jediný cíl a tím je play-off. „Zatím máme náskok pěti bodů na Žihadlo. Škoda, mohli jsme ho s Dubím rozšířit,“ povzdechl si brankář Tyl.

Výsledky 13. kola:SK Dubí – Lions Teplice 5:3, Perla Řetenice – Kings Teplice 3:12, HbC Proboštov – ASH Řetenice 1989 8:1, Rondo Teplice B – Žízeň 6:2, Znouzetým – Žihadlo 12:4.