„Jediným pozitivem jsou tři body. Náš výkon, hlavně v prvním poločase, nebyl vůbec dobrý a příště by se nám to mohlo vymstít. Velkou kaňkou na je také zranění Dalibora Slepčíka. Všichni doufáme, že bude v pořádku a co nejdříve se k nám připojím,“ řekl Michal Hůla, brankář Svarogu.

„Zápas se mi hodnotí kvůli zranění Dalibora Slepčíka strašně těžce. První půli jsme se soupeřem zvládli držet krok, v té druhé už ne. Soupeři gratuluji k vítězství a Daliborovi přeji brzké zotavení a návrat na palubovky,“ pravil Matěj Čapek z ústeckého Rapidu.

Volejbalisté Ústí nad Labem ilustrační
SK Volejbal neuhrál podruhé v řadě doma ani set

Česká Lípa vedla v Brně 3:1, po změně stran ale ztratila náskok a poté celý zápas. Helasu podlehla 4:5. „Nešťastná porážka. První půle byla v naší režii, druhá zase v režii Helasu. Podle mě by byla remíza zasloužená, ale bohužel. My se teď musíme soustředit na těžší soupeře,“ konstatoval Karel Kruliš, zklamaný kouč České Lípy.

Futsal, 1. FUTSAL liga, 8. kolo:
Teplice – Ústí n. L. 8:2 (2:1)
Branky: 6. Duarte , 18. Adriano, 23. Abrham, 24. Adriano, 33. Adriano, 35. Slepčík, 38. Felipinho, 40. Slavík – 13. Matheus , 30. Fernando.
Teplice: Hůla (Mareš) – Duarte, Felipinho, Pacheco, Diece, Abrham, Adriano, Slepčík, Senra, Rhouila, Slavík.
Rapid: Klečka (Mrázek, Smolař) – Zápotocký Jiří, Zápotocký Jaroslav, Gajdoš, Klier, Macháček, Čapek, Pedro Heinrich Braga, Mello Faria Matheus, Fernando.