„Zápas hodnotím kladně. Splnilo se, co po nás chtěl trenér. To, co trénujeme, nám vycházelo. Po náročném tréninkovém týdnu přišla odměna v podobě patnácti branek. Myslím si, že nový rok začal úspěšně. Každopádně to důležité přijde v březnu, kdy začne play off," uvědomuje si Tomáš Abrham, teplický futsalista, který se na demolici Dynama podílel třemi góly a jednou přihrávkou. 

Jihočeši působili v téměř prázdné hale na Stínadlech odevzdaně. „Už to dohráváme," řekl jeden z hráčů Českých Budějovic. „My za to peníze nemáme, hrajeme pro zábavu," dodal mimo oficiální záznam. 

Štěpán Prokeš, který si musel na hřišti vytrpět nelichotivý debakl, pak po skončení duelu svěsil hlavu. „Věděli jsme, jak těžké utkání nás čeká, nicméně Teplice si s námi i tak dělaly, co chtěli. V některých fázích nám chyběl klid a zkušenosti. Nejvíc mě mrzí několik darovaných branek. To se občas stává, ale když se to a opakuje, sráží to pak náš celý výkon."

Svarog FC Teplice - SK Dynamo PCO České Budějovice 15:1 (6:1)
Branky a nahrávky: 2. Adriano (Pacheco), 4. Adriano (Pacheco), 8. Abrham (Rhouila), 13. Varela (Pacheco), 14. Pacheco (Felipinho), 20. Adriano (Felipinho), 21. Felipinho (Pacheco), 22. Adriano (William), 25. Adriano (William), 28. Abrham (Diece), 29. Felipinho (Diece), 33. William (Rhouila), 35. Felipinho (Abrham), 37. Abrham (Diece), 38. William (Diece) – 18. Sláma (Pouzar).