Děvčata z Balticflory Teplice si věřila, minule totiž poprvé zvítězila. Svou čtyřbodovou sbírku proto chtěla rozšířit o další úspěchy. Bohužel se jim to nepovedlo, vlčice v domácím prostředí dvakrát těsně prohrály.
Do Teplic přijely na miniturnaj o body bojovat družstva Betisu Kadaň a Čechie Slaný. Mezi sebou se tak utkaly tři celky.

Jako první se hrálo utkání Balticflory s Kadaní. Tepličanky byly lepším týmem, měly řadu šancí, ale vyrobily dvě chyby, které je stály body. Rozhodující branka padla po ztrátě míče jinak velmi dobré a pro svůj tým platné Denisy Dražanové. Hráčka Kadaně po jejím zaváhání z úhlu prostřelila brankářku Vosáhlovou. Vlčice již na vyrovnání nedosáhly. Jejich jediný gól dala po nezištné příhře DenDražanové kapitánka Bára Holíková.

Ve druhém sobotním zápase přehrála Kadaň Čechii Slaný jednoznačně 2:0. Sympatické hráčky ze Slaného příliš šancí na úspěch neměly, od vyšší porážky je zachránila vynikající brankářka.

Ta trápila v posledním duelu toho večera i hráčky Teplic. Když Balticflora vyrobila chybu, dokázala ji Čechie potrestat. Inkasovaná branka nápor vlčic utlumil, přesto stále byly lepší, šanci za šancí pálila především Janečková.
I přes dvě porážky lze Tepličanky pochválit. Stejně tak učinil i trenér Bobeš Kudrhalt. „Holky se snažily, daly do zápasu vše. Je to ale sport, bohužel to nevyšlo. Musíme se naučit využívat šance, které si vypracujeme. Kdybychom dali alespoň půlku z nich, tak jsme v tabulce druzí. Ale je pozitivní, že si šance dokážeme vypracovat. Věřím, že to příště protrhneme a zase budeme bodovat," povzbuzuje své svěřenkyně.

Balticflora je po šesti odehraných zápasech v tabulce na předposledním, osmém místě. Na svém kontě má čtyři body a pasivní skóre 6:11. První je zatím Rakovník, získal plný počet bodů, tj. 18.