"Celý tým šel za vítězstvím jako jeden muž. Na začátku hry nám to tam padalo a věřili jsme, že to vítězství dáme. Naše nasazení a vůle byla v prvním poločase a i během druhého na naší straně," těší zisk tří bodů Tomáše Künzla.

Tepličtí do utkání vletěli jako dravci a brzy vedli. Svůj náskok navyšovali až na 4:0, poté soupeř korigoval. Začátek druhé půle jim také vycházel, ale i Sparta Jeronima dokázala ohrozit, s přibývajícím časem čím dál častěji. Brankář Svarogu však měl svůj den, který okořenil dvěma góly při power play soupeře.

Svarog FC Teplic - AC Sparta Praha 7:3 (4:1).
Branky a nahrávky: 2. Silva (Jeronimo), 7. Joao (Nene), 9. Künzl, 16. Černý (Jeronimo), 30. Novotný (Černý), 34. Jeronimo, 39. Jeronimo – 19. Seidler (Grbeša), 22. Novak (pen.), 39. Grdeša (Drahovský).
Rozhodčí: Dragoun, Černý.
ŽK: 14. Joao – 15. Grbeša, 17. Pimpolho, 23. Novak, 34. Drahovský.
ČK: 27. Joao.
Diváci: 300.
Svarog: Jeronimo – Černý, Joao, Künzl, Novotný, Claudio, Da Silva, Nene, Šebek, Vobořil, Soukup.