Nakonec ale byli rádi za remízu. V poslední minutě ji zachránil Holub. Hráč Žihadla Jáně poté získal pro svůj tým v nájezdech bod navíc. Ostatní při penaltové loterii totiž selhali. Dalším zápasem, ve kterém došlo na samostatné nájezdy, bylo měřeni sil mezi SK Dubí a Proboštovem. Dubí mělo utkání slušně rozjeté, dvougólové vedení ale v poslední třetině ztratilo. Proboštovští navíc svého soupeře přestříleli 39:14! Přesto se radovalo z prémiového bodu Dubí, a to díky úspěšnému penaltovému střelci Čápovi. V Krupce Kings podle očekávání porazili Lions. O výsledku zápasu rozhodla poslední třetina. Králové ji vyhráli jednoznačně 3:0 a potvrdili, že v nové sezoně se slabšími týmy neztrácí. Do horní poloviny tabulky patří i Znouzetým. S trnovanskou Žízní si poradil v poměru 5:3, hattrickem se blýskl Sušanka. Rondo B duel s Perlou Řetenice nedohrálo. Po dvou třetinách byl stav 2:2, šest minut před koncem, když Rondo vedlo 6:3, byl zápas ukončen pro nedostatečný počet hráčů Perly. O jeho osudu bude rozhodovat ligová komise.

SK Dubí – Proboštov 3:2 po sam. nájezdech (2:0, 0:0, 0:2). B: Hruška, Kalina, Čáp – Svoboda, M. Cimrman. Žihadlo – ASH 6:5 po sam. nájezdech (1:2, 2:0, 2:3). B: Jáně 3, Bílý 2, Beránek – Holub 2, Homola, Slunečko, Volšanský. Lions – Kings 2:4 (1:1, 1:0, 0:3). B: Kopenec 2 – Loužil 2, V. Papík, M. Voráček. Znouzetým – Žízeň 5:3 (2:0, 1:2, 2:1). B: Sušanka 3, Voleník, Císařovský – Soukal 2, Macík. Rondo B – Perla nedohráno. Čelo tabulky: 1. Dubí 22 bodů, 2. Proboštov 18, 3. Kings 18, 4. Rondo B 18, 5. Znouzetým 18, 6. Perla 12.