Slibovaná hvězda zápasu Pavel Verbíř si v týdnu stěžovala na silné nachlazení, nad jeho startem v atraktivním utkání visel ještě v pátek velký otazník. „Pokud Pavel za Wolves nakonec nastoupí, tak to bude opravdový svátek. Mně by v životě nenapadlo, že si proti němu někdy zachytám. V roce 1992, když začal hrát v Teplicích, my bylo 14 let a kvůli nemocnému srdci jsem nemohl pořádně sportovat. Alespoň jsem tedy Verbovi fandil z hlediště. Dnes by pro mě byla čest od něj dostat gól," usmíval se František Bílek, kapitán Balticflory Teplice C, který je jediným futsalistou, který kdy v České republice s transplantovaným srdcem zasáhl do soutěžního utkání, na čtvrteční tiskové konferenci.

Pavel Verbíř ale v sobotu nakonec nenastoupí vinou výše zmiňovaných zdratovních potíží. Na palubovce by se ale určitě objeví v 80. letech nesmírně populární zpěvák Josef Melen nebo účastník letní londýnské olympiády Zdeněk Chládek. Reprezentanta v boxu doplní i známý severočeský novinář David Kalvas, Balticflora povolala do svých řad například i velký fotbalový talent jménem Marek Strada. Kromě stabilních hráčů céčka Balticflora vyběhnou na palubovku i hráči áčka Rodrigo Taverna, Jakub Kiliján a Jan Kalina.

"David Kalvas a Zdeněk Chládek pravděpodobně budou zapůjčeni soupeři, aby postavil při absenci Pavla Verbíře také kvalitní mančaft. Věřím, že i bez Verby bude sobotní večer nesmírně povedený," těší se na večer Bílek. Vlčí derby se bude hrát netradičně na tři dvacetiminutové třetiny, aby si diváci mohli hráčů užít dosytosti. Řídit ho bude zkušený rozhodčí Jiří Hanzlík. Lístek na Stínadla stojí 10,- Kč. Bude slosovatelný, hrát se bude o ceny, ale i o možnost kopnout si o přestávce na brankáře Balticflory Jana Kalinu a Františka Bílka penaltu. Slavnostní výkop teplická celebrita, jejíž totožnost zatím pořadatelé nevšední show úspěšně tají.