Za USK vstoupil do soutěže největší počet závodníků, dvacet čtyři.
Jejich účast přineslo 51,5 bodu se ziskem čtyř zlatých, dvou stříbrných a tří bronzových medailí.

Druhé místo získal další pražský celek - Sokol Vršovice. Jeho jedenáct závodníků vybojovalo 23,5 bodu s jednou zlatou, dvěmi stříbrných a třemi bronzovými medailemi.

Třetí místo patřilo Slavoji Litoměřice. Jeho jedenáct borců dosáhlo 15 bodů. Získali jednu zlatou a jednu bronzovou medaili.
Ze soutěže žen vyšel vítězně Policejní sportovní klub (PSK) Judo Hradec Králové. Tři závodnice získaly celkově 19 bodů, dvě zlaté a jednu stříbrnou medaili.

Na druhém místě skončil Sokol Praha Vršovice s 28,5 body, když jedna závodnice byla dekorována zlatou a dvě stříbrnými medailemi.
Třetí stupínek patřil Judo club (JC) Štola Praha. Jediná závodnice klubu v soutěži získala zlatou medaili.

Cesta na stupně vítězů v jednotlivých hmotnostních kategoriích vedla přes vyřazovací žebříček.

Až v semifinále poražení dostávali možnost soutěžit o umístění na třetím místě. Jednotlivá utkání měla různou kvalitu.

Žádné nebylo pasivní i méně technicky zdatní jednotlivci projevovali velkou snahu bojovností získat vítězství.

VÝSLEDKY
Ženy do 52 kg: 1.L. Chytrá (JC Štola Praha), 2. M. Neužilová (Sokol Vršovice), 3. M. Tvrdá (1.JC Baník Ostrav). Do 57 kg: 1. T. Patočková (Sokol Vršovice), 2. L. Rumpálová (JC Trávníčkova), 3. D. Komendová (Judo Mělník). Do 63 kg: 1. H. Kodešová (PSK Judo H. Králové), 2. K. Coufalová (Sokol Vršovice), 3. E. Koubková (JK Jablonec n.N.). Do 70 kg: 1. I. Bláhová (Sokol Mohelnice), 2. G. Dohnalová (Slavie Vyhlídka Ústí n.L.), 3. N. Straková (SKP Benešov). Do 78 kg: 1. A. Eiglová, 2. J. Horáková (obě PSJ Judo H. Králové), 3. I. Kordíková (JC Liberec). Nad 78 kg: 1. N. Marešová (VTŽ Chomutov), 2. J. Konečná (Sokol Tvrdonice), 3. N. Longinová (SKP Judo Jičín).
Muži: do 60 kg: 1. P. Petříkov (PSK Judo H. Králové), 2. J. Zavadil (Sokol Vršovice), 3. T. Vaníček (SKP Judo Jičín). Do 66 kg: 1. J. Stalmacher (Slavoj Litoměřice), 2. K. Musil (Sokol Vršovice), 3. M. Vaníček (SKP Judo Jičín). Do 73 kg: 1. J. Vaněk, 2. V. Sedmibudský (oba USK Praha), 3. A. Jestřebský (JC Železo Hranice). Do 81 kg: 1. J. Musil (Sokol Vršovice), 2. T. Veselý (USK Praha), 3. J. Bartel (JK Olomouc). Do 90 kg: 1. M. Horák (USK Praha), 2. M. Hubáček (JC Plzeň), 3, J. Drahoš (Tatran Prachatice). Do 100 kg: 1. L. Krpálek (USK Praha), 2. M. Krpálek (SK Jihlava), 3. J. Pinta (Sokol Vršovice). Nad 100 kg: T. Kobza (USK Praha), 2. L. Uhlík (Slavoj Litoměřice), 3. T. Vrba (JK Olomouc). (fs)