Radoval se ze své třetí branky, kolem něj zuřili hráči Teplic. Plzeňský Michal Štrajt rozhodl úvodní zápas čtvrtfinálové série mezi Interobalem a Teplicemi v poslední sekundě prodloužení, Plzeň díky němu strhující bitvu vyhrála 5:4. Tepličtí se ale zlobili, gól prý padl až po závěrečné siréně, sudí navíc přehlížel likvidační zákroky na Severočechy.

„Ta vteřina, co zbývala do koknce, byla hodně dlouhá. Bylo to tak na rychlou střelu, ale domácí ještě rozehráli dozadu a byl z toho gól,“ soptil vedoucí Svarogu Tomáš Šebl.

„Momentálně jsem velice zklamaný. Věděli jsme, že to v Plzni nebude jednoduché, ale myslím, že jsme se na utkání dobře připravili. Jsme zklamaní z verdiktu rozhodčího, který uznal vítězný gól Plzně, o kterém jsem přesvědčen, že padnul až po konci utkání. Ale prohráli jsme a musíme jít dál. Mrzí to o to víc, že jsme odehráli opravdu dobré utkání,“ měl kapitán Svarogu Martin Kulhánek hlavu dole.

Jeho komentáře jsou jen slabým odvarem toho, co se v následujících dnech strhlo na sociálních sítích; přestřelka mezi hráči a funkcionáři obou celků byla hodně výživná.

Například prezident teplického klubu Michal Žák si postěžoval na to, že hráči Svarogu byli po utkání napadeni domácími fanoušky. Druhá strana zase viděla pěsti jednoho z teplických hráčů v obličeji domácího futsalisty.

Teplice po prvním duelu prohrávají čtvrtfinálovou sérii 0:1, možnost na srovnání budou mít už v úterý.„Série s Plzní bude velice vyrovnaná. My musíme doma bezpodmínečně urvat vítězství,“ uvědomuje si Kulhánek.

Jak odvetu vidí brankář Teplic Michal Kudrna? "Očekávám znovu velmi vyrovnané utkání, kde budou rozhodovat maličkosti. Zjistili jsme, že s Plzní, i když je to favorit, se hrát dá. Věřím, že nás průběh zápasu v Plzni ještě více jako tým semkne a budeme bojovat jeden za druhého.“