Nejprestižnější soutěž hraje Rondo Teplice - třetí nejvyšší ligu. Naposledy bylo v akci 11. října, kdy na domácím hřišti v Ústí nad Labem přehrálo Malé Březno 6:3. V tabulce je zatím po třech odehraných duelech třetí s osmi body. V neděli od 15 hodin hostí v Ústí Vlčí smečku, která je druhá. 

„Třetí místo v tabulce nelze přeceňovat, protože ne všechna mužstva mají odehráno stejně zápasů,“ říká Miloslav Kváš, nejproduktivnější muž 2. ligy. A že je jeho Rondo třetí? Žádný důvod k juchání to není i z jiného pohledu. „Zlepšit musíme hru do obrany jako celek. Dostáváme zbytečně moc branek,“ tvrdí Kváš.

Ten zároveň hraje i za Dubí v Regionální lize. Jeho "Eskáčko" ve svém posledním střetnutí zdolalo silnou Comu 6:5, na pořadu bylo 10. října. Díky této výhře je v pořadí soutěže druhé. V sobotu od 9 hodin hraje v Ústí nad Labem s rezervou Elby. Perla Řetenice, druhý účastník Regionální ligy, bude ve stejný den cestovat do Chomutova, kde se v 11 hodin postaví tamním Wolves. "Myslím, že i s Dubím můžeme být vysoko. Oba týmy, ve kterých hraju, mají svou kvalitu, a hlavně to jsou dvě skvělé party, které se tímto sportem baví," je Kváš spokojený. 

Oblastní liga je domovem celků Kings Teplice a Žízeň Trnovany. Ani jednomu z nich se start soutěže příliš nevyvedl, důkazem jsou pouhé tři body, které tyto týmy z Teplicka shodně vybojovaly. V sobotu od 16.15 hraje Žízeň s Sharks Neštěmice, Kings se o 24 hodin později střetnou s Desperados. Oba duely jsou situovány na ústecké hokejbalové hřiště.