Hráč domácího celku Michal Němec inzultoval rozhodčího, zápas byl ukončen a následně kontumován v neprospěch „Démonů“. Disciplinární komise také udělila několik trestů, ze kterých se ten nejzásadnější týká Michala Němce. Futsal a fotbal nesmí hrát dva roky.

S odstupem času se k tomu, co se v teplické sportovní hale přihodilo, vyjádřil Michal Karrmann, zástupce FC Inter Démon Teplice. „ S inzultací rozhodčího Michalem Němcem se nikdo z našich hráčů neztotožňuje. Mrzí nás to že se to stalo, ale byl to jeho zkrat, který jsme se snažili zastavit. Bohužel ale marně. Distancujeme se od inzultace, nesouhlasíme s jakýmkoliv napadením rozhodčích, ať už rozhodují jakkoliv. Určitě si jako oddíl zasloužíme potrestání a trest od disciplinární komise přijímáme.“

Inter Démon hrál v neděli další utkání krajského přeboru – jih. Doma hostil Třebenice a prohrál 1:6. Jedinou branku Teplic dal Jaroš. „Démoni“ jsou v tabulce třetí od konce s dvanácti body. Šest z nich jim ale bude po konci soutěže za nechvalně známý incident odečteno. Pokud tedy budeme již počítat tabulku bez šesti umazaných bodů, je teplické družstvo s šesti bodíky na dně tabulky společně s týmy Automat Litvínov a Mizerové Krupka, které nasbírali stejný počet bodů. Krupští Mizerové doma podlehli Mako Litvínov 4:7 (Kodeš 2, Kilinger, Pechar).