V Kralovicích, táborníky léty prověřené a osvědčené lokalitě na Plzeňsku, se turnus pro malé sporťáky bude konat od 3. do 10. července. Předpokládaný počet zúčastněných dětí by mohl atakovat hranici 80 dětí, o které se postará zhruba třicetičlenný tým proškolených osob, tvoří ho nejen personál, ale i trenéři a vedoucí oddílů, samozřejmostí je i výborná kuchyně.

„Projekt je zaměřený na rozvoj a zvýšení tělesné zdatnosti dětí, zlepšení jejich fyzické odolnosti a posílení jejich zdraví a imunity. Tomu je uzpůsoben celý program, ale i režim dne a stravování. Zábavnou formou se snažíme podpořit soutěžního a týmového ducha. Některé hry jsou zaměřeny na logické myšlení, některé na koordinaci pohybu a při některých je potřeba i pořádně zabrat. Prostě se budeme pořádně hejbat a smát se. K tomu všemu nám pomůže velký počet pomůcek, kterými náš spolek disponuje,“ líčí náplň tábora Tibor Ondruš, který zároveň doplňuje, že cena táboru pro jedno dítě je 5 500 korun.

Pro malé hokejisty Ondruš se svým týmem, který se rekrutuje také z oddílu HC Teplice Huskies, přichystal lahůdku v podobě táboru v Kralovicích, který vyšperkují každodenní tréninky na zimním stadionu v 15 minut vzdálené Třemošné. „Hráči budou ubytovaní v Kralovicích, do Plzně budou dojíždět. Tréninkové jednotky budou rozděleny na suchou přípravu a přípravu na ledě. Celkem je čeká více než 7 hodin na ledě, přátelské utkání s Wolves Plzeň, kompenzační program anebo také angličtina. Samozřejmostí jsou trenéři, přítomen bude i kouč brankářů. Vše se ponese v táborovém duchu.

V pozadí této akce bude probíhat i sportovní tábor, který bude navazovat na první zmiňovaný termín, třeba pro sourozence, co nehrají hokej,“ upřesňuje Ondruš. Hokejový tábor je v termínu 11. – 15. července, jeho cena je 7 500 korun. 

Přihlášku na tábor najdete na webu hejbejse.com