Dorazily na ni dvě stovky diváků. Ti, kteří nedorazili, přišli o hodně. Draci rozdrtili Havlíčkův Brod, který dorazil pouze s třinácti borci a kvůli zraněním dohrával pouze v deseti 76:12 (40:8). Jeden z Orlů navíc skončíl po tvrdém, leč čistém souboji s Tomášem Němečkem v nemocnici. "Má zlomená žebra, je to bolestivé, ale tvrdí chlapi, co hrají rugby se z toho brzo zotavují," komentoval hráč Dragons Adam Kmoníček.

Hráči Dragons si atmosféru pochvalovali, spokojeno bylo i obecenstvo. Není proto vyloučeno, že se v Proboštově ještě třináctkové rugby hrát někdy bude.

"Rádi bychom v Proboštově odehráli i další zápas základní skupiny, kdy přivítáme koncem září spojený tým Vrchlabí a Berouna," potvrdil trenér Draků Tomáš Beránek. 

A proč vlastně Krupka musela hrát v Proboštově? Důvod je úsměvný. Její bohosudovské hřiště u vlakového nádraží totiž rozorala divoká prasata a v kombinaci s předchozí suchem, je hřiště, které kdysi bývalo škvárové a má jen velmi slabou vrstvu hlíny, ve velmi špatném stavu.

Je tak možné, že diváci v Proboštově uvidí také závěrečné play-off i případné finále celé Divize 1. Tu Dragons vyhráli v předchozích dvou letech a touží po zlatém hattricku.