Gabriela Aigermanová přivezla bronz ze své kategorie kadetek. Celkově v žebříčku obsadila za celou sezonu čtvrté místo. Do druhého roku kadetek bude nastupovat z druhé pozice.

"Věříme, že se na této pozici udrží a vybojuje si nominaci na ME a MS. To obnáší absolvovat krom domácích turnajů i Evropský pohár kadetů EFC. Za zmínku stojí i její účast na finále MČR juniorek, kde se probojovala do finálové osmičky. Obsadila osmé místo a v juniorkách bude v nové sezoně na desáté pozici," referuje trenér Karel Biebl.

Kadet Matěj Formánek skončil v žebříčku na skvělém čtvrtém místě. Tím ukončil kategorii kadetů a od září nastupuje do juniorů, kde se drží ve druhé desítce.

Josef Balcar ukončil kategorii juniorů na parádním třetím místě. "Připomeňme jeho letošní účast na ME v ruské Soči a na MS v italské Veroně. Balcara od září čeká kategorie seniorů, kde bude startovat ze 14. místa a ještě bude absolvovat mezinárodní okruh U 23. A ještě čerstvá zpráva od Českého šermířského svazu, který podal kandidaturu na pořádání mistrovství Evropy kategorie U 23 na rok 2020. Budeme se těšit, že se Pepa Balcar tohoto turnaje zúčastní," říká Biebl.