Krajského kola se zúčastnilo 34 soutěžících ( z toho osm dívek ) ze tří klubů. Z MK Chlumec, RCM Krupka a RMK Krupka. Létaly se tři kategorie. Raketoplán S4A, raketa streamer S6A a tryskové letadlo T1. Soutěž trvala sedm hodin a závodníci, rozhodčí, časoměřiči, rodiče i diváci si sluníčka užili až dost. Při velmi pěkném počasí dosahovaly děti velmi kvalitních výkonů.
V kategorii S4A se dostalo do rozletu pět závodníků s plným počtem vteřin ( max. 270 vt). Rozlet se létal „naplno.“ To znamená - jak dlouho je model vidět. Ve druhém kole discipliny raketoplán dosáhlo osmnáct dětí maximum.
Vítězem se nakonec stal Jakub Brázda z RCM Krupka, kterému model letěl 368 vteřin. Dětské maximum je 90 vteřin Druhé místo získal časem 230 vteřin Martin Brož z MK Chlumec a třetí místo si zajistil Marek Uhlíř z RMK Krupka se 160 vteřinami. Čtvrté a páté místo obsadili shodně Tomáš Kosťov z RCM Krupka a Petr Brož z MK Chlumec. Šestou příčku vybojoval Jan Zelenka z RMK Krupka, který zaostal pouze o jedinou vteřinu.
V kategorii raketa streamer S6A s plným počtem 270 vteřin zvítězila Michaela Vandlíčková z RMK Krupka před Radimem Poláčkem z RCM Krupka a o bronzobou příčku se podělili shodným počtem vteřin David Fajt z RMK Krupka a Daniel Sova z RCM Krupka. Na pátém místě se umístil Marek Jelínek z RCM Krupka. Také v této disciplině se létala maxima, nejvíce ve třetím kole (desetkrát).
V kategorii tryskové letadlo T1 zvítězil Jan Zelenka z RMK Krupka, kterému se jako jedinému podařilo naletět maximum v jednom kole, což je 120 vteřin. Druhou příčku vybojoval Jakub Brázda a třetí místo Michal Nauš, oba z RCM Krupka. Na čtvrtou příčku se dostal Petr Brož z MK Chlumec a pátý byl Marek Jelínek z RCM Krupka.
Všechny děti se svými výkony kvalifikovaly na Mistrovství České republiky, které bude pořádat RMK Praha na letišti Točná ve dnech 9. črvna - 10. června 2007. Do této doby mají mladí raketoví modeláři čas se kvalitně na nejvyšší soutěž sezóny připravit.
Všechny milovníky raketového sportu Krupští zvou na víkend 12. - 13. května 2007 na Světový pohár, který pořádá RMK Krupka vždy od 9.00 opět na Srbickém pahorku ( blízko Hypernovy).
V sobotu 12. května jsou na programu kategorie S4A, S6A, S9A ( raketa vírník),
v neděli 13. května S7 – královská kategorie velké makety a S8E - radiem řízený kluzák s přesností přistání.