Muchová nebyla na Stínadlech náhodou, dres domácích sklářů od zimy obléká její bratr Filip. V sobotu nastoupil do svého prvního ligového zápasu v životě, mladší sestra u toho nechtěla chybět. 

Do hlediště přišla s neznámým mužem až v průběhu střetnutí, fotbalové utkání nevalné úrovně sledovala z VIP tribuny. Štěstí Filipovi nepřinesla, Severočeši prohráli 0:2 a ligovou příslušnost budou hájit v baráži s druholigovou Vlašimí. 

Kdo Muchové dělal doprovod, sama tenistka prozradit nechtěla, povídat se jí nechtělo ani na fotbalové téma. Před dvěma lety se ale v pořadu Česká ulička ke svému stavu vyjádřila. „Nejsem zadaná. Nebráním se novým známostem, ale ani to úplně nevyhledávám, protože teď to mám fakt časově dost nadupaný. Mám teď jiné priority," vykládala a na mysli měla zjisté svou kariéru. Nabídky na vztah jí přitom chodily jako na běžícím pásu. „V tenisových vodách moc nehledám, i když občas nějaká nabídka přijde," culila se rozpačitě. 

Karolína Muchová kvůli vleklému zranění vynechala řadu turnajů, chyběla už minulý rok na US Open. Na kurty se vrátila až v březnu v Miami, kde porazila krajanku Terezu Martincovou a také finalistku posledního US Open Leylah Fernandezovou. Poté se jí ale problémy vrátily a k dalšímu zápasu nenastoupila. 

Naposledy pětadvacetiletá rodačka z Olomouce, která byla v žebříčku WTA nejvýšše dvacátá, startovala na turnaji v Římě, kde však vypadala už v prvním kole s Chorvatkou Petrou Martićovou.

Fotogalerie: Diváci na fotbale Teplice - FK Pardubice