Ve 2. lize se hrál šlágr mezi Rondem Teplice a ústeckou Vlčí smečkou. Pro Teplické dobře nedopadl, prohráli vysoko 2:7. O tom, jak zápas dopadne, rozhodla de facto už první třetina, kterou Ústí vyhrálo 3:0. Za Rondo až poté skórovali Abrahám a Jirava, mezitím však dál pokračovala kanonáda Vlčí smečky, která je v tabulce první. Teplicím stále patří třetí příčka. 

Regionální liga ukázala, že odjet na hřiště soupeře s jednou pětkou, brankářem a jedním hráčem na střídání není to pravé ořechové. Své o tom ví řetenická Perla, která dostala v Chomutově od domácích Wolves osm branek! 

To dubské "eskáčko" se sešlo na duel s rezervou Elby Ústí nad Labem v silné sestavě. V sestavě Elby figuruje Jan Čaloun, který přestoupil z Comy, za kterou hrál několik let. Ani olympijský vítěz z Nagana nezabránil prohře svých barev, Dubí zvítězilo 3:1. O cenný úspěch a posun na první místo v tabulce se góly zasloužili Koval, Walter a Jejkal. 

V Oblastní lize byla při chuti trnovanská Žízeň. Do sítě Sharks Neštěmice se trefila devětkrát, Horna s Králem zaznamenali hattrick, Petr Mareš se těšil dokonce z pěti nastřílených branek! Kings Teplice ve stejné soutěži nestačily na ústecké Desperados, prohrály s nimi 3:5. Za poražené dal dva góly Michal Voráček, jednou skóroval Alexandr Papík.