V Mostě Rondo vyhrálo první zápas 4:3 (Bím, Černý, Jurčík, Bílý). Ve druhém duelu také uspělo, když zvítězilo 3:1 (Kočiš, Schuster, Jurčík).

Hrající předseda klubu Josef Brda mohl být spokojený. „Až na první gól v prvním zápase jsme plnili to, co jsme si před zápasy řekli. Dobře jsme hráli před soupeřovo brankou, máme na to hráče, využili síly a dali branky. Problém bude s obránci, v prvním utkání se nám totiž zranil Podhrázský, ve druhém Novák. Pro něj sezóna skončila, Navíc do Turecka z Vervou Litvínov na soustředění letí Jurčík. Věřím ale, že ten poslední krůček zvládneme."

Nordics ale budou proti, sérii chtějí vrátit zpět do Mostu. „Pokud chceme sérii otočit, je potřeba se zamyslet nad zbytečnými fauly, kterých se dopouštíme. I když bude těžké na horké soupeřovo půdě dvakrát vyhrát, jsme přesvědčeni, že se nám to podaří," tvrdí odhodlaně hráč Mostu Petr Polák.

Sobotní utkání Rondo Teplice Nordics Most začíná v Krupce v 18 hodin. Diváci tak návštěvu hokejbalu můžou spojit s fotbalovým duelem Krupka - Bezděkov (17). Případný čtvrtý zápas by se hrál v neděli od 13.30 hodin.

Bude už Rondo slavit mistrovský titul?